Abonnement

Bli abonnent på Brønnøysunds Avis
Spørsmål om abonnement:
kontakt oss på e-post:
abonnement@banett.no
eller ring 75 01 84 00.

Bli abonnent

Bruk dette skjemaet hvis du ønsker å gratulere noen med dagen.

Bruk dette skjemaet for å sende inn bilde og tekst om ditt nye familiemedlem.

Takkeannonse-, ingen oppmerksomhet og vi gifter oss. Bruk dette skjemaet for å bestille annonse.

Bruk dette skjemaet for å bestille dødssannonse i papiravisen. Du kan også henvende deg direkte til annonseavdelingen,
tlf. 75 01 84 00.

Abonnement - Annonse

Bestill på tlf 75 01 84 00 eller abonnement@banett.no.

Abonnement

Her kan du logge inn for å se informasjon om ditt abonnementsforhold og endre på dette. 
Mitt abonnement
Bestill abonnement

Annonsetorget

Klikk her for å bestille rubrikkannonser i papiravisen og på nett.

Kunngjørings-
Annonser

Gjelder ikke private. Du kan henvende deg direkte til annonseavdelingen,
tlf. 75 01 84 00, eller på e-post: annonse@banett.no

Forretnings-annonser

For forretningsannonser,
Ta kontakt med annonseavdelingen,
tlf. 75 01 84 00, e-post: annonse@banett.no
annonsefristen er kl 09.00 to dager før innrykk

E-faktura

Du kan nå få annonsefaktura som efaktura fra Brønnøysunds Avis både som privatperson og bedrift.

Tips oss

Alle tips som benyttes honoreres med Flax-lodd. NB! Dersom tipset haster kan det lønne seg å ringe tipstelefon 416 89 000.

Matti Riesto

Ans. redaktør / daglig leder

Tlf. 959 76 453 - matti@banett.no

Bård Pedersen

Nyhetsredaktør

Tlf. 902 35 733 - bpe@banett.no

Kehinde Karlsen

Annonsesjef

Tlf. 481 92 646- kehinde@banett.no

Jøran Horn

Sportsleder

Tlf. 984 09 990 - joran@banett.no

Bente Milde

Journalist

Tlf. 902 82 399 - bente@banett.no

Hildegunn Nielsen

Journalist

Tlf. 958 92 942 - hnt@banett.no

Simon Aldra

Journalist

Tlf. 485 14 196 - simon@banett.no

Taiwo Karlsen

Annonsekonsulent

Tlf. 916 28 233 - taiwo@banett.no

Trine Einvik

Annonsekonsulent

Tlf. 992 62 223 - trine@banett.no